Preskočiť na obsah

Rekonštrukcia a modernizácia interiérov

Našou filozofiou k dosiahnutiu ideálneho návrhu interiéru je vnímať priestor ako žijúci celok majúce svoj jedinečný potenciál (genius loci) a svojej energie a toto všetko prirodzeným spôsobom zladiť s osobnosťou klienta či podnikateľským zámerom klienta. Sme si plne vedomí tejto skutočnosti: Čo interiér a priestor, to jedinečný originál.Dopyt po návrhu interiéru z našej skúsenosti vzniká väčšinou v týchto prípadoch:

  • Túžite po novom rozmere Vášho priestoru?
  • Zaobstarali ste si nehnuteľnosť a chcete pomôcť s jej zariaďovaním?
  • Existujúce prostredie interiéru Vám ju ž nevyhovuje a potrebujete jednoducho zmenu?
  • Máte potrebu vo Vašom dome či bytu dať novú tvár a využitie nejaké existujúce miestnosti?
  • Máte potrebu nového či úpravy existujúcej interiéru kancelárskych alebo komerčných priestorov?
  • Vaše novo urobená nehnuteľnosť si žiada vdýchnutie nového interiéru a je dokonca možné meniť niektoré stavebné detaily a vývody inštaláciou?
  • Otvárate obchod alebo reštauráciu?Návrh interiéru je vždy realizovaný na základe vstupnej schôdzky v konkrétnom priestore či nehnuteľnosti a kde počas spoločnej prehliadky a konzultácie dôjde k presnému zadaniu s špecifikáciu Vašich potrieb a predstáv v súvislosti prípravy návrhu interiéru.

Skica alebo 3D vizualizácie bude po vzájomnej schôdzke vypracovaná a zo skúsenosti môžeme povedať, že Vám otvorí oči a dá jasnejšie konktury, čo od Vášho interiéru môžete čakať a akú formu mu vlastne je možné dať, tak aby dosiahnutá súladu priestorových možností a Vašich potrieb.
Návrh interiéru domu návrh interiéru pracovne Návrh interiéru kancelárie

Realizácia návrhu interiéru nastáva až po úplnom odladenie všetkých „pre a proti“ teda obojstranne odsúhlaseného projektu nového interiéru. Veľmi dôležitou časťou realizácia je tiež zakomponovanie a vytvorenie priestoru či interiéru, ktorý bude mať jedinečný a originálny dizajn interiéru vrátane na mieru zakúpených alebo vyrobených, bytových dekorácií s konečným zladením farebnosti výmaľby miestností. Maľovanie izieb farbami, ktoré umocnia či vyzdvihnúť ducha interiéru dá vskutku originálny nádych Vášmu interiéru. Toto sme pre Vás pripravení tiež zabezpečiť.

Spoločnosť RENOVATIO s.r.o. Vám ponúka nasledovné služby.

prerábka a modernizácia celého interiéru

– prerábka  kúpeľní a sociálnych zariadení

– realizácia sadrokartónových podhľadov, stropného osvetlenia, led panelov a led svietidiel

– stierkovanie stien

– maľovanie stien

– tapetovanie stien

– pokládka parkiet, plávajúcej podlahy, kobercov

– pokládka dlažby

– pokládka obkladu

Translate »